Cannaderm

Siatka Lista

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Czym charakteryzują się produkty firmy Cannaderm? Przede wszystkim tym, że są to kosmetyki w pełni wykorzystujące potencjał natury, zawierające w swoim składzie najróżniejsze roślinne mieszanki pozwalające – w zależności od zamierzonego zastosowania – ukoić ból bądź nawilżyć, odżywić i zregenerować zmęczoną skórę. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie maści i kremy konopne sklep konopnafarmacja.com.pl przygotował dla Państwa!

Maść konopna przeciwbólowa Cannaderm

Maść konopna przeciwbólowa stworzona przez firmę Cannaderm wykonana została z najwyższej jakości komponentów dobranych w taki sposób, by jak najlepiej współgrały one z olejem konopnym będącym podstawowym jego składnikiem. Żel składa się między innymi z jodły syberyjskiej czy eukaliptusa – dwóch składników znanych ze swoich właściwości kojących, które idealnie współgrają z dobroczynnymi cechami oleju konopnego.

Przeciwbólowa maść konopna będzie skutecznie działać na wszelkie ostre bóle pleców, stawów i mięśni, dając efekt ukojenia i łagodząc miejsca objęte stanem zapalnym. Ponadto, krem konopny przeciwbólowy działa na kręgosłup, stawy oraz mięśnie w sposób chłodzący. Jest idealny dla dorosłych, sportowców i seniorów.

Cannaderm – żele i maści

Produkty firmy Cannaderm charakteryzują się szeroką możliwością zastosowania jako alternatywa dla codziennie wykorzystywanych kosmetyków. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można nie tylko konopny krem przeciwbólowy – posiadają oni także szeroką ofertę zawierającą maść Cannaderm do skóry atopowej, chłodzący Cannaderm żel i wiele innych specyfików. Każda maść konopna dostępna jest w sklepie online konopnafarmacja.com.pl – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Po intensywnym treningu i w trakcie odczuwania bólu mięśni pomóc może właśnie maść konopna! Cena takiego specyfiku nie wydrenuje też Państwa kieszeni – jest wyjątkowo niska jak na skuteczność, jaką się cechuje. Sięgnijcie po niego i przekonajcie się sami, jaką jakość prezentuje maść Cannaderm oraz każdy inny krem konopny, który sklep konopnafarmacja.com.pl ma w swojej ofercie!